ProAudioMEA Dergisindeyiz!

Sektörde Önde gelen aylık ses dergisi ProAudioMea dergisinde çıkmış olmaktan gurur duymaktayız. Taiwan menşeili BXB firması ile beraber yürüttüğümüz ortak çalışmalar sonucu ortaya çıkan bu iki salon hakkında haber olan salonlar hakkında kısa bir bilgi verelim;

 

Ilgın Elektro Akustik Uygulamaları Buca ve Manisa Belediyelerine kurduğu BXB konferans ürünlerini titizlikle kurulumunu yaparak, konferans sistemindeki anlayışı üst seviyeye taşımıştır. Manisa Belediyesi Meclis Salonu içinde 96 adet delege mikrofonu ve 1 adet Başkan mikrofonu bulunan sistem kamera takip kontrollü olup konuşan kişiye dönen kamera görüntüsü projeksiyon perdesine yansıtılmaktadır. Bu sayede hem delegeyi aynı zamanda meclisin genel görüntü kaydı alınmaktadır. 

Teknik ekibimiz,Buca Belediyesi Meclis Salonu Meclis üyelerine sağlanan bir ilki gerçekleştirmiştir. Delegeler, Delege masalarından bilgisayar veya media player kaynakları ile otomasyon sistemine bağlanarak projeksiyon ekranlarına bulundukları yerden salona sunum yapabilmektedirler. 1 Başkan ve 47 Delege ünitesi ile oylamalar Manisa Belediyesi Meclis salonundaki aynı sistemle digital ortamda kayıt altına alınmaktadır.

Doğru sistem ve projeyle oluşan bu sistemler, bundan sonraki yapılacak olan salonlara yenilik kazandırmaya büyük aday olmuştur.