Odamız Kongre Salonu Projesi İçin İmzalar Atıldı

02.11.2014 - Manisa Ticaret ve Sanayi Odası’nın, Bülent Koşmaz Hizmet Binası içerisinde inşa edeceği Kongre Salonu’nun sözleşmesi, Manisa TSO Yönetim Kurulu Başkanı Yaşar COŞKUN ve Başkan Yardımcısı Ali BANKOĞLU ile yüklenici firma Ilgın Ses ve Görüntü Sistemleri İç ve Dış Ticaret Limited Şirketi yetkilisi Zuhat Özge KANER’in katılımıyla imzalandı.
Yapılacak olan kongre salonu hakkında bilgi veren Manisa Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Yaşar Coşkun, ‘Zafer Kalkınma Ajansı Turizm, Enerji ve Çevre Altyapı Mali Destek Programı (TEÇDP) kapsamında sağlanan 415.907,00 TL hibe desteği ile Manisa’mıza layık toplam 300 kişilik kapasiteli, modern teknolojinin bütün imkanlarına sahip, yerli ve yabancı katılımcılarla çok çeşitli alanlarda ihtisas kongrelerine ev sahipliği yapabileceğimiz bir kongre salonu inşa edeceğiz. Bu gerçekten de ilimiz için çok önemli bir yatırım, salon tamamlandığında ilimizin en büyük ihtiyaçlarından birisini de gidermiş olacağız. Bu çalışmada emeği geçen tüm arkadaşlarıma teşekkür ediyorum. Sözleşmenin ilimiz ve bölgemiz için hayırlı olmasını diliyoruz” dedi. 
Sözleşmesi imzalanarak yüklenici firmaya yer teslimi yapılan Kongre Salonu’nun inşaatının, 2015 Nisan ayında tamamlanması bekleniyor.